Abby bramkarz – zabawki Filipka cieszą się dużym zainteresowaniem :-)

Rozdzielenie zabawek psa od zabawek dzieci u nas się nie powiodło. Siłą rzeczy Filipek i Abby spędzają ze sobą całe dnie i bardzo się cieszę, że ta relacja dobrze się układa.

Codzienne rano Filipek robi przegląd zabawek jakie ma w swoim legowisku Abby a jest ich tam całkiem sporo. Abby zazwyczaj do spania zabiera gumowego lwa, skuter i żabę dwa w jednym. Na doczepkę znaleźć tam jeszcze można pluszowego hipcia i lwa. Niezła ekipa jak na tak małe spanko 🙂

W ciągu dnia wymiana zabawek jest całkiem naturalna. Abby bardzo chętnie bawi się w bramkarza. Choć czujnik podczerwieni myli ją z piłką i ciągle słyszę, że jest gol to moje maleństwa dobrze się przy tym bawią.

20150119_181719

20150120_105850

Abby i Filip są wręcz nie rozłączni. Nasza śnieżka zawsze nam towarzyszy. W kuchni siedzi z Filipkiem w skoczku plącząc się mu pod nóżkami i mimo, że już zdarzyło się małemu ją nadepnąć ona i tak tam wchodzi. No cóż …. skoro lubi.

20150120_141948

Abby w ciągu dnia dużo śpi. Odbija się to później niestety na nas. O godzinie 22.00 Abby nareszcie jest wyspana i ma ogromne pokłady energii. Biega, poszczekuje, zaczepia… Bawi się zabawkami dzieci. Już nas nie dziwi jak w ciszy mieszkania nagle samochodziki zaczynają grać. Po chwili na środek salonu wkracza Abby z jakimś znaleziskiem. Ostatnio mieliśmy nauczkę bo nie sprawdziliśmy przed spaniem czy zabawki są wyłączone. Abby po północy postanowiła pograć sobie na pianinku Filipka 🙂

Dodaj komentarz