Tajemnicze znaki w naszym salonie

Pojawiło się w naszym salonie… Niespodziewanie wyrosło na samym środku i zajęło większość miejsca… Zawładnęło naszymi chłopcami i rodzicami na cały weekend… Uwaga u was również może się pojawić!Weekend nie zapowiadał się ciekawie. Zimno, wiatr, deszcz. Co tu robić? Na spacer to mogłabym pójść ale raczej za karę niż dla przyjemności. No cóż trzeba skorzystać z kreatywnych pomysłów na nudę.

Tym oto sposobem powstało nasze Taśmowe City. Pomysł autorski mamy, projekt i wykonanie mama i Piotruś, użytkowanie wszyscy. Taśmowe miasteczko to świetny pomysł na zabawę dla całej rodziny. Potrzebujemy do niej taśmę papierową, wyobraźnie i dobry humor. Miejskie aglomeracje rosną same z siebie a im więcej pomysłów i kombinacji tym lepiej.

20150124_173454

U nas głównym projektantem miasta był nasz pięcioletni syn Piotruś. Synek wyznaczył jako pierwsze rondo potem zadbał o posterunek policji, taxi i farmę. W dalszej kolejności było osiedle mieszkalne, jezioro z portem i straż pożarna.

20150124_170632

Zabawa w miasteczko była hitem prze cały weekend i poniedziałek. Możliwe, że miasteczko nadal by się rozrastało no ale w końcu musiałam umyć podłogę w salonie i niestety miasteczko musiało zniknąć.

Pomysł z taśmowym miasteczkiem był bardzo doceniony

Dodaj komentarz